تابلو لاس وگاسی

تابلو لاسوگاسی چیست ؟ همه چیز در مورد رنگارنگ ترین و نورانی ترین تابلو تبلیغاتی

رنگارنگ و نورانی ترین تابلو تبلیغاتی

 

اگر می خواهید به طور کامل با تابلو لاسوگاسی آشنایی پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید. به طور کلی از زمان های گذشته تا امروز روش های تبلیغاتی نقش بسیار مهم و پر اهمیتی جهت بالا بردن راندمان کاری به همراه داشته و دارند که در این میان تابلو سازی نیز به عنوان یکی از همین روش ها بوده و در طی گذشت زمان های مختلف روز به روز به تنوع آن افزوده شد. دستگاه های پیشرفته و متریال های زیادی که در بازار وجود دارند، باعث شده تا ساخت تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از شیوه های متفاوت و گوناگون قابل اجرا باشد.

به خوبی از این موضوع اطلاع دارید که با توجه به خواسته تمامی مشتری ها انواع و اقسام مختلف تابلو سازی با به کارگیری شیوه ها و روش های متفاوت و همچنین استفاده از ابزارها و نور پردازی های متعدد قابل اجرا می باشد. البته در این میان سلیقه مشتری ها در اولویت قرار داده می شود و با توجه به این موضوع که تابلو را برای مغازه، شرکت یا فروشگاه در نظر دارند سفارش می دهند.

یکی از روش‌ های متفاوتی که برای ساخت تابلو به کار گرفته می‌ شود و امکان سفارش آن برای شما وجود دارد، تابلو لاسوگاسی است. در ادامه قصد داریم توضیحات کامل و جامعی در رابطه با آن را برای شما بیان کنیم، پس دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

تابلو لاسوگاسی

تابلو لاسوگاسی چیست؟

 

باید بیان کنیم تابلو لاسوگاسی نیز به عنوان یکی از تابلوهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده که برای ساخت و تولید آن از حروف برجسته ای که جنس آن از نوع آهن رنگ نشده می باشد استفاده می‌ کنند.

در حقیقت فلزی که در ساخت تابلو های لاس وگاسی اصیل استفاده میشد اهن خام و رنگ نشده بود که این موضوع سبب میشد با توجه به شرایط آب هوایی و همچنین محیط نصب تابلو تابلو های لاس وگاسی دچار زنگ زدگی شوند .

با توجه به این موضوع که در ساخت تابلو لاسوگاسی از آهن خام استفاده می شود طبیعی است هنگام نصب این نوع آهن روی تابلو با توجه به وجود عوامل محیطی شروع به زنگ زدن و اکسید شدن کند.

به هر میزانی که فرایند زنگ زدگی و اکسید شدن بیشتر باشد در نهایت مشاهده خواهید کرد تابلو مورد نظر شما بسیار اصیل تر، زیبا تر و جذاب تر از آنچه که فکر می کنید است.

البته این تابلو دارای نام های مختلف دیگری مانند تابلو لامپی و تابلو لترلایت نیز است و برخی از مشتریان به خوبی این نام ها را می شناسند.

تاریخچه مربوط به تابلو لاس وگاسی

 

با توجه به نامی که روی این تابلو گذاشته اند به خوبی می توانید بفهمید این تابلو اصالتا برای ایالت آمریکا و شهر لاس وگاس می باشد. در شهر لاس وگاس از این تابلو بیشتر برای کازینو و کافه استفاده خواهد شد. اکثر توریست هایی که برای گردشگری به این کشور و شهر لاس وگاس سفر کرده اند با دیدن چنین تابلوی زیبایی از روی آن کپی برداری کرده و می توانید به خوبی شاهد این موضوع باشید که علاوه بر شهر لاس وگاس، امروزه در اکثر مناطق مختلف دنیا نیز به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی برای کارهای متفاوت از آن استفاده می کنند.

قیمت تابلو لاسوگاسی چقدر است؟

 

در وهله اول باید به این نکته بپردازیم که نمی توان قیمت مشخصی را در اینجا برای شما بیان کرد، چرا که قیمت کادر این تابلو و همچنین حروف آن مانند دیگر حروف های برجسته با توجه به در نظر گرفتن متراژ محیط محاسبه خواهد شد.

 اما باید بدانید که حروف لاس وگاسی از قیمت بالاتری نسبت به سایر تابلوها برخوردار می ‌باشد. در حالت کلی باید بیان کنیم قیمت حروف بر اساس دو مورد تعیین می شود ، دسته اول آن شامل قیمت ساخت بدنه تابلو با استفاده از حروف فلزی لاس و گاسی است و معمولاً از آهن خام رنگ نشده و رنگ شده تشکیل خواهد شد و دسته دوم آن در نظر گرفتن قیمت لامپ و سرپیچ های مخصوصی است که برای حروف لاس وگاسی به کار گرفته می شود.

چنانچه بخواهید از نوع دوم در ساخت یک تابلو لاسوگاسی استفاده شود باید تمامی لامپ های به کار گرفته شده برای آن از استاندارد کافی برخوردار و به طور تقریبی برای هر متر حدوداً پنج عدد لامپ و سرپیچ احتیاج است و اگر بخواهید این مدل تابلو برای شما ساخته شود باید هزینه بیشتری نیز برای آن بپردازید.

همانطور که گفته شد تابلو لاسوگاسی نسبت به سایر تابلوها از قیمت بالاتری برخوردار می باشد و به همین دلیل نیز تنها یک سری از مشتری های خاص که نوع کار وروش تبلیغات برای آن ها از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار می باشد تابلو را سفارش می دهند. اگر دقت کرده باشید به خوبی متوجه این موضوع شده اید که در سطح شهر تعداد بسیار زیادی از این تابلو ها مشاهده نخواهد شد.

تابلو لاس وگاسی چیست

تابلو Las Vegas دارای چه کاربردی می باشد و جنس آن چیست؟

 

این تابلو ها دارای یک سری کادر مخصوص بوده که اصولاً در کشور ما عرضه شده و بیشتر توسط اصناف برای مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد، اما در رستوران ها و کافی شاپ ها نیز برای خاص بودن نمای بیرونی آن از این نوع تابلو استفاده می کنند و اگر مشاهده کرده باشید می بینید که هنگام شب نمای خاص و ویژه ای را به همراه دارد.

در رابطه با جنس این تابلو نیز باید بیان کنیم که از آهن استفاده شده و برای ساخت حروف آن نیز آهن خام به کار گرفته می‌ شود. این امکان برای شما فراهم است تا در صورت تمایل حروف های آن را با استفاده از رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید و اگر علاقه به این کار ندارید نیز می‌ توانید به شکل اکسید شده آن را نصب نمایید.

در مطالب فوق نیز به توضیح این موضوع پرداختیم که در ابتدا این تابلوها اصلاً رنگ آمیزی نمی شد و آن را تنها با آن مدلی که داشت یعنی یک تابلو زنگ زده به کار می گرفتند، اما پس از گذشت مدت زمانی به این نتیجه رسیدند که با توجه به استفاده از ورق آهن در ساخت تابلو لاسوگاسی این امکان برای آن ها فراهم است تا با استفاده از رنگ های مختلف تابلو را رنگ آمیزی کنند، به همین دلیل شروع به ساختن تابلو با حروف لاس وگاسی رنگ آمیزی شده کردند.

تابلو las vegas

مزایای ویژه تابلو لاسوگاسی

 

از جمله مزیت های مهمی که باعث شده این تابلو از سایرین برتری خاصی داشته باشد عبارتند از:

  • اولین و مهمترین مزیت ویژه ای که باعث ایجاد وجه تمایز میان تابلو لاسوگاسی و تابلوهای تبلیغاتی مانند استیل، چلنیوم و سایرین باشد شکل متفاوت نوردهی آن است که به طور کلی باعث جذابیت دو چندان تابلو شده است. هنگام ساخت تابلو لاسوگاسی این امکان وجود دارد که هرگونه نماد و شیوه‌های متفاوتی که به نوع کسب و کار شما ربط دارد در آن به کار بگیرید.
  • لوگو هایی که برای تابلو لاسوگاسی مورد استفاده قرار می گیرد به یک شکل خاص و زیبا نقش می بندند که در این صورت بر چشم بصری هر بیننده تاثیر خاصی می گذارد
  • افرادی که تابلوهای لاسوگاسی را دیده اند به خوبی متوجه نوستالژیک بودن آن شوند که به طور کلی حالت زنگ زده آن دارای طرفداران بیشتری می باشد.
  • با توجه به کاربرد ویژه ای که این تابلو به همراه دارد می توانید این امکان فراهم است تا آن را به صورت ویترینی و هم سر در مغازه استفاده نمایید.
  • حروفی که برای ساخت تابلو لاسوگاسی به کار گرفته می ‌شود از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.
  • با توجه به نوع کسب و کار خود می توانید درخواست ساخت این حروف به صورت ترکیبی را نیز داشته باشید.

لازم است بیان کنیم یکی از مهم ترین تفاوت های موجود میان حروف برجسته لاسوگاسی با سایر حروف های برجسته در تعداد و نحوه قرارگیری لامپ های آن می باشد و آن را به دو صورت انجام خواهند داد.

در روش اول لامپ ها میان لبه کار و درون حروف قرار گرفته اما در روش دوم سعی می شود که در ابتدا رویه کار را به طور کامل با لبه ها هم سطح کنند و سپس لامپ ها را در آن قرار دهند. هر دو روش نیز دارای زیبایی خاص خود می باشد‌ که با توجه به سلیقه خود امکان انتخاب آن وجود دارد.

برای اطلاع از جدید ترین قیمت های انواع تابلو و مشاوره جهت نصب و راه اندازی انواع تابلو با ما تماس بگیرید

سخن پایانی

 

همانطور که ملاحظه کردید تمامی موارد لازم در رابطه با تابلو لاسوگاسی را به طور کامل برای شما بیان کردیم و لازم است بار دیگر یادآوری این موضوع شویم که اگر می خواهید تبلیغات خاصی را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید انتخاب تابلو لاسوگاسی می ‌تواند مناسب ترین راه برای شما باشد. اگر می خواهید یک تابلوی بی نقص و بسیار زیبا را سفارش دهید که از هر جهت بتواند رضایت شما را جلب کند پیشنهاد می دهیم که حتماً با متخصصین تابلو سازی پارسیان با شما 09124200036 تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع تابلو های تبلیغاتی

تابلو چلنیوم

تابلو استیل

تابلو نئون